MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 15528148
nr 1552 8148
Matsalsgrupp
7 delar, Gustaviansk stil, mahogny. Längd: 140 cm. Djup: 100 cm. Höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:11:00
17/7 14:38:17
Den Gustavianska stilen